Děti

Kroužek se koná každý čtvrtek od 16-17 hodin u hřiště ve Všestrech, za špatného počasí je kroužek v klubovně na náměstí

• Myšlenka znovuobnovení Mladých hasičů ve Všestarech se symbolicky zrodila při oslavě 100 let naší republiky na podzim roku 2018. Byl to okamžik, kdy se sešlo pár lidí a začalo o této myšlence diskutovat. Trvalo nám zhruba rok, než jsme byli schopni tuto myšlenku zrealizovat.
  • Nyní máme 17 dětí – 1 družstvo chlapců, 1 družstvo dívek a 1 družstvo smíšené. Bohužel díky pandemii Covid-19 se nám činnost kroužku velmi omezila. Však ani to nám nebránilo vymýšlet další aktivity pro děti, jak vše zpestřit, aby to děti hlavně bavilo.
  •  Jakmile to situace dovolila, naskočili jsme do toho na plné pecky. Uspořádali jsme víkendové soustředění, kde se dětem moc líbilo a následně na to jsme se zúčastnili naší první větší soutěže požárnické všestrannosti v Tehovci. Naší mladí hasiči si tam jeli hlavně vyzkoušet soutěžní prostředí, jak to vůbec na takových hasičských soutěžích vypadá. Nikdo však netušil, že se jim tak moc zadaří a hned vyhrají 1. místo. Toto je pro nás obrovská odměna. Jsme moc hrdí a v podobném duchu chceme v činnosti kroužku pokračovat. Cílem je, aby to děti bavilo, aby se k nám rády vracely a my je mohli obohatit nejen o hasičské vědomosti a dovednosti, ale také o přátelství a týmového ducha.